12 Aralık, 2020

Hakkımda

Hakkımda olan bu yazıya şöyle başlamak istiyorum. 17 yaşında, İstanbul’un Bağcılar ilçesinde doğmuş biriyim. İstanbul, Antalya ve Kahramanmaraş’ta hayatımın farklı zaman aralıklarını geçirdim. Okul olarak Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde hemşire yardımcılığı bölümü son sınıf öğrencisiyim. Fakat hedef ve hayallerim okul seçeneğini kullanarak bir yol çizmek yerine çeşitli girişimler ile birlikte kendi yolumu çizmek üzerine kurulu.

Bu blog da o girişimlerin bir nevi başlangıç ve kayıt defteri. Yapacağım araştırmalar, hobilerim hakkında bilgiler ve detaylar, öğrendiğim yeni şeyler ve bilmeyenlere yol gösterecek her şeyi bu site üzerinden sizlerle paylaşacağım. Sizlere yol göstermek demişken çeşitli alanlarda bir yere ulaşmış kişiler ile birlikte röportajlar da yapmak istiyorum. Sanırım bir yere en güzel ışık o yerdeki kişilerin deneyimleriyle olur. O yüzden başarılı olmuş kişiler ile tanışıp, bakış açımı bir derece daha genişletmek için can atıyorum.

Bu sitenin en büyük içeriklerinden olacak kişisel gelişim, benim sabit bir hobim ve gelişmek ömür boyu süreceği için bunun değişeceğini düşünmüyorum. Bunun yanında sinema ve fotoğrafçılık ve resim gibi görsel sanatlara da çok ilgim var. Bunun yanında beni bir centilmen yapan (çok yapamadı ama olsun) saatlere özel bir ilgim de var. İleride özel saatlerin koleksiyonunu yapıp çocuğa toruna bırakmak istiyorum. Ek olarak başka kültürleri araştırmayı, başka ülkeler hakkında bilgilere sahip olmayı ve Google Earth’de açıp kaybolana kadar gezmeyi çok seviyorum.

Tabii ki de böyle ilgilerim olunca günün sonunda böyle bir site kurup içimdekileri paylaşacağım bir platform oluşturmak istedim. Umarım başarılı olurum ve kendi bakış açımı geliştirirken birçok kişiye de bunu öğretebilirim.

Eee hakkımda bilgileri alıp beni tanıdığınıza göre HOOOOPPPP burdan direkt siteye gidiyorsunuz ve makalelerimi okuyorsunuz hadi bakalım.